Świecznik Natural Secret 13x13x22cm

numer katalogowy
ML4327
125,00 zł
Marka Miloo Home
Kolor Brązowy
Materiał Akacja,stal nierdzewna
Wymiar 13x13x22cm
Opis produktu

Oryginalny świecznik Natural Secret w kształcie prostokątnej bryły. Świecznik o podstawie w formie kwadratu o wymiarach 13x13cm oraz o wysokości 22cm. Wykonany z drewna akacjowego, jest elegancki, wytrzymały i posiada charakterystyczne, naturalne dla akacji przebarwienia. Górę świecznika pokrywa czarna stal nierdzewna, która przechodzi w elegancki stojak na świecę. Dodatek komponuje się z całą kolekcją Natural Secret i jest doskonałym uzupełnieniem salonu czy klimatycznej sypialni. Świeczniki Natural Secret dostępne są w trzech rozmiarach. 

Wykorzystane w kolekcji drewno pochodzenia indonezyjskiego, spełnia wymogi ochrony lasów tropikalnych przed zniszczeniem. Zrównoważona wycinka lasów ma na celu ich ochronę, a ponad to ma kontrolować handel drewnem pochodzącym z legalnych źródeł. W ramach akcji „Indonesian Legal Wood” drewno zostało dopuszczone  do  obrotu w handlu międzynarodowym, zgodnie z wymogami Unii Europejskiej.


Natura to niedołączony element codziennego życia. Naturalne meble i dodatki do wyposażenia wnętrz odświeżą każdą przestrzeń, nadając oryginalnego akcentu. Kolekcja Natural Secret zawiera szeroką gamę dodatków wykonanych z naturalnego drzewa akacjowego. Akacja charakteryzuje się  pięknym usłojeniem, kontrastem kolorystycznym i zdaje się zmieniać barwę w zależności od źródła światła. Jest to naturalnie żywiczne drewno wyjątkowo odporne na odbarwienia spowodowane wilgocią. W kolekcji Natural Secret znajdziemy  dodatki do sypialni, salonu czy gabinetu, takie jak świeczniki piękne zdobione stołki i ławki, oryginalne stołowe blaty, a także wiosła, będące niebanalnym dodatkiem. Kolekcję Natural Secret można łączyć z kolekcjami klasycznych mebli.