Huśtawki ogrodowe

Pokaż: 30

Zobacz jako Grid Lista

Produkty 9

Pokaż: 30

Zobacz jako Grid Lista

Produkty 9

Huśtawki ogrodowe to połączenie nowoczesnego designu z estetyczną, ponadczasową elegancją. Huśtawki ogrodowe, są wytrzymałym i niezwykle estetycznym dodatkiem na taras czy do ogrodu. Materiały, z których są wykonane, są niezwykle wytrzymałe. Fotele wiszące typu COCOON pozwolą zatopić się w marzeniach, zrelaksować i cieszyć promieniami słońca.

Oferta huśtawek ogrodowych

W ofercie naszego sklepu można znaleźć wyjątkowe i komfortowe huśtawki ogrodowe. Dodatki do ogrodu  pozwolą w efektywny sposób wykorzystać letnie promienie słońca. Huśtawki ogrodowe Cocoon charakteryzują się doskonałym designem, elegancją i bezpieczeństwem. Decydując się na zakup huśtawki ogrodowej, warto wziąć pod uwagę przestrzeń, bowiem huśtawki Cocoon wymagają miejsca. Bujany kosz może zostać wykorzystany na tarasie czy balkonie, lub jako uzupełnienie letnich aranżacji w formie zestawów ogrodowych.

Fotel wiszący – jaki wybrać

Huśtawka ogrodowa powinna być solidna i wykonana ze sprawdzonych, wytrzymałych materiałów. Huśtawki Miloo Home ustawiane są na stelażu lub można je samodzielnie podwiesić do sufitu. Fotel wiszący kokon to nie tylko forma rozrywki, ale przede wszystkim miejsce odpoczynku i relaksu. Jego wykończenie ma ogromne znaczenie. Materiał, z którego są wykonane huśtawki ogrodowe, sprawia, że nowoczesne  Fotel wiszący Cocoon

Fotele podwieszane kokon to trzy serie: klasyczna, De Luxe oraz Art. Deco. Nowoczesne meble z eco-rattanu to pierwotne huśtawki ogrodowe Cocoon. Klasyczna huśtawka ogrodowa kokon podwieszana w trzech kolorach: beżowym, szarym i białym.  Wszystkie wyposażone w duże, niezwykle miękkie i komfortowe poduchy.

Seria huśtawek podwieszanych De Luxe to kwintesencja letniego relaksu w nowej odsłonie. Biały i czarny kokon z funkcją bujania z miękką poduchą. Fotel podwieszany do ogrodu wyróżnia się elegancką konstrukcją stalową obejmującą całość kokonu ogrodowego.

Huśtawka COCOON Art. Deco wykonana jest z cienkich pasów polirattanu. To wzmocnione włókno polietylenowe o dużej gęstości, które wyróżnia duża odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne, takie jak deszcz czy promieniowanie UV. Huśtawki Art. Deco wyróżnia oryginalny kształt budki.

Każdy bujany kosz do ogrodu wyposażony jest w miękkie, szerokie poduchy w różnych wariantach kolorystycznych. Poduszki pokryte są materiałem odpornym na zabrudzenia, łatwym w konserwacji.

Podsumowując, musisz pamiętać o tym, że dobry kokon fotel powinien być stabilny i wytrzymały, wykonany z odpowiedniego materiału, a także wygodny. Co więcej, warto kierować się przeznaczeniem swojej huśtawki ogrodowej oraz tym, czy huśtawka będzie się komponować z ogrodem. Na naszej stronie dostępne są stoły ogrodowe, krzesła ogrodowe i dekoracje, które sprawią, że każde miejsce odpoczynku będzie nie tylko ciche i spokojne, ale także eleganckie i urządzone ze smakiem.

Zobacz nasz artykuł o tym, dlaczego warto wybrać huśtawkę ogrodową od Miloo Home