Komody i konsole

Komody i konsole

Komoda to niezwykle funkcjonalny mebel. Jej wszechstronne zastosowanie sprawia, że staje się nieodłącznym elementem wyposażenia wnętrz. Komoda ma przede wszystkim przechowywać różne przedmioty, ale także zdobić wnętrze. Dlatego warto dobrać odpowiednią komodę, dostosowaną do potrzeb i stylu wnętrza.

Czytaj więcej.. 

Materiał komody

Komody Miloo Home wykonane są z materiałów wysoko jakościowych, a co za tym idzie, materiałów wytrzymałych. Materiał komody ma znaczenie z dwóch podstawowych powodów. Po pierwsze, komoda powinna być odporna na wszelkie zniszczenia mechaniczne, ale także powinna być łatwa w utrzymaniu czystości, dzięki czemu będzie służyła domownikom przez długie lata.

Rodzaje komód

Komody to meble o wyjątkowo szerokim zastosowaniu. Można w nich przechowywać odzież, bieliznę, przedmioty osobiste lub tekstylia, takie jak koce, pledy czy pościele. Marka Miloo Home oferuje zarówno praktyczne komody drewniane, jak i nowoczesne komody z aluminium czy z wykończeniem z kaszmiru. Komody, które oferujemy, to komody zarówno z szufladami, jak i z szafkami. W naszej ofercie znajdują się zarówno komody klasyczne, jak i przeszklone.

Desc

Produkty 1-30 z 52

na stronę
 1. Komoda Sept 80x48x82cm
  Komoda Sept 80x48x82cm
  Cena brutto: 3 190 zł
  Komoda Sept 80x48x82cm Quickview
 2. Komoda Sept 80x48x82cm
  Komoda Sept 80x48x82cm
  Cena brutto: 2 790 zł
  Komoda Sept 80x48x82cm Quickview
Desc

Produkty 1-30 z 52

na stronę
To Top