Narożniki

Narożniki

Co kojarzy się z dużym, przestronnym salonem? Wygodny narożnik, będący centrum domu. To na nim można odpocząć po ciężkim dniu, obejrzeć rodzinnie ulubiony film i zwyczajnie się zrelaksować. Wybór odpowiedniego narożnika nie jest jednak taki prosty. Czym się kierować przy wyborze?

Czytaj więcej.. 

Jaki narożnik wybrać?
Narożnik przede wszystkim powinien być wygodny. To ten rodzaj mebla, który swoją funkcjonalność przejawia w zachowaniu standardów komfortu i wygody użytkowników. Narożnik ze względu na swoje rozmiary, nie może być elementem wyposażenia każdego mieszkania. Dlatego warto rozważyć jego wymiary. Do dużych przestrzeni doskonale pasują przestronne narożniki. W mniejszych salonach sprawdzą się modele kompaktowe. Przy zakupie narożnika ważne jest także ustawienie pozostałych elementów wyposażenia pokoju dzinnego. Wyróżnia się bowiem narożniki lewostronne i prawostronne.

Jaki kolor będzie odpowiedni?

Warto wziąć pod uwagę fakt, iż narożnik ze względu na swoje rozmiary, zdeterminuje charakter i styl pokoju dziennego. Wśród bezpiecznych kolorów, które nie załamią znacznie konwencji salonu, wskazuje się: szary, czarny, brązowy i beżowy. Jeśli chcemy, by salon wyróżniał się na tle pozostałych pomieszczeń, możemy sięgnąć po intensywny kolory: granatowy, zielony, musztardowy czy czerwony.

Jaki rodzaj obicia jest najlepszy?

Najczęściej spotykanymi formami obicia są: skóra, welur i bawełna czy len. Skóra łatwo się czyści i doskonale współgra z aranżacją każdego salonu. Natomiast narożniki materiałowe są miękkie i doskonale relaksują. W przypadku narożników z welurowym lub lnianym wykończeniem, często spotykamy modele wyposażone w duże, niezwykle miękkie poduchy, w których można się zanurzyć i odpocząć po ciężkim dniu. Len będzie odpowiedni dla osób ceniących komfort i naturalne formy.

Desc

Produkty 6

na stronę
 1. Narożnik Bailey z funkcją spania 278x93x82 cm
  Narożnik Bailey z funkcją spania 278x93x82 cm
  Cena promocyjna Cena brutto: 6 872 zł Regular Price 8 590 zł
  Narożnik Bailey z funkcją spania 278x93x82 cm Quickview
 2. Sofa narożna Simple 255x152x75 cm
  Sofa narożna Simple 255x152x75 cm
  Cena promocyjna Cena brutto: 3 828 zł Regular Price 5 800 zł
  Sofa narożna Simple 255x152x75 cm Quickview
Desc

Produkty 6

na stronę
To Top