Regały na książki

Regały na książki

Regały to meble nie tylko funkcjonalne, ale również bardzo estetyczne. Regał może pomóc uporządkować różnego rodzaju akcesoria i dodatki do wnętrz, a także książki, ale może stać się także oryginalną ścianką w dużej przestrzeni pomieszczenia. Regał powinien zdobić wnętrze, komponując się z pozostałym wyposażeniem.

Czytaj więcej.. 

Jaki regał wybrać?

W Miloo Home znajdziesz regały metalowe i drewniane. Metalowe regały są coraz częściej wybierane przez stylistów wyposażenia wnętrz. Metalowe regały to połączenie nowoczesności z praktycznością, bowiem doskonale współpgrają z wnętrzami industrialnymi. Chcąc wyposażyć wnętrze klasyczne, warto sięgnąć po drewniany regał, który cieszy się największą popularnością. Surowe drewno świetnie sprawdzi się w rustykalnie urządzonych pomieszczeniach, podkreślając ich przytulny i ponadczasowy charakter.

Rodzaje regałów

Poza materiałem regału, warto zwrócić uwagę na jego budowę. Klasyczne, przeszkolne regały w dużej mierze konkurują z regałami otwartymi. Te pierwsze, zabudowane regały w formie witryn, posiadają liczne półki transparentnie przeszklone. Regały otwarte pozwalają na swobodne zestawienie z pozostałymi elementami wyposażenia i często służą jako element dekoracyjny.

Desc

Produkty 11

na stronę
 1. Regał Denia 120x40x180cm
  Cena promocyjna Cena brutto: 3 780 zł Regular Price 5 400 zł
  Regał Denia 120x40x180cm Quickview
 2. Regał Xabia 90x40x181cm
  Regał Xabia 90x40x181cm
  Cena promocyjna Cena brutto: 2 495 zł Regular Price 4 990 zł
  Regał Xabia 90x40x181cm Quickview
Desc

Produkty 11

na stronę
To Top