Pochodnie ogrodowe

Nie można znaleźć produktów pasujących do tego zaznaczenia

Pochodnie ogrodowe

Światło to najlepsza dekoracja każdej przestrzeni. O jej doświetlenie warto zadbać nie tylko we wnętrzu domu, ale i na zewnątrz. Ciekawym sposobem na udekorowanie go, a jednocześnie oświetlenie są pochodnie ogrodowe. To akcesorium jest ciekawym elementem małej architektury, a jednocześnie niezwykle praktyczną ozdobą w ogrodzie czy na tarasie. Pochodnie ogrodowe dają jasne, ciepłe, przyjemne dla oka światło i nie wydzielają duszącego, nieprzyjemnego zapachu. Z ich pomocą rozświetlić można i mały i duży ogród. Zaleta, którą docenisz, jest również fakt, że pochodnie bambusowe z Miloo Home to te pasujące do każdego wystroju.  

Pochodnie ogrodowe bambusowe – sprawdzony i uniwersalny wybór

Pochodnia bambusowa to standardowy i uniwersalny wybór. Nasz sklep proponuje ją w wielu rozmiarach, a poszczególne modele różnią się od siebie głównie długością kija. Ten wbijany jest w grunt, przez co samodzielnie możesz dopasować do swoich potrzeb wysokość knota. W ogrodach, w których bawią się dzieci i biegają zwierzęta lepiej, kiedy znajduje się on wyżej, niższe modele to dobry wybór do tworzenia oświetlenia ścieżek.  

Rozmiar to główna cecha różniąca pochodnie – wszystkie bowiem zbudowane są w podobny sposób. Mają one wysoki pałąk z drewna lub bambusa, który zakończony jest pojemnikiem na paliwo z wymiennym knotem. Ten ostatni element można wymieniać, przez co pochodnia będzie służyć przez długie lata. Pochodnie, które odnajdziesz w Miloo Home przeznaczone do mocowania w różnych miejscach. Jeśli szukasz prostego i efektownego rozwiązania, wybierz pochodnie wbijane w ziemię.

Oprócz pochodni bambusowych w Miloo Home znajdziesz też modele wykonane z drewna i zasilane na różne paliwa. Dużym zainteresowaniem cieszą się te, których zapach odstrasza insekty i komary, a także pochodnie dekoracyjne – poprawiające wygląd ogrodu. W kategorii pochodnie ogrodowe znajdziesz też nowoczesne modele LED.

Pochodnia bambusowa w aranżacji ogrodu

Pochodnię bambusową w ogrodzie wykorzystasz na różne sposoby. Możesz je rozmieścić na całej działce lub też ustawić tylko w pobliżu kącika wypoczynkowego, przy altanie – nie może być nimi natomiast oświetlane domowe, zamknięte pomieszczenie. Otaczając patio dużą ilością pochodni, rozświetlisz przestrzeń i stworzysz klimat do rodzinnych imprez i długich wieczornych rozmów. Kilka wbitych w grunt, pozwoli natomiast stworzyć intymny nastrój, idealny na romantyczną kolację we dwoje na świeżym powietrzu. Dzięki nim wypoczynek w ogrodzie będzie jeszcze przyjemniejszy i bardziej komfortowy. Jeśli chcesz stworzyć z nimi ciekawe aranżacje, pomogą w tym nasze inspiracje. Podpatrzeć możesz w nich w towarzystwie, jakich mebli najlepiej wyglądają pochodnie, a także jakie akcesoria wykorzystywać do stworzenia klimatycznego kącika relaksu. Te akcesoria świetlne będą bowiem doskonałym uzupełnieniem ogrodu nowoczesnego, rustykalnego boho.

Pochodnie bambusowe na różne paliwo

Pochodnia, aby mogła dawać światło, musi być zasilana paliwem. Tym może być nafta, parafina lub specjalny olej do lamp. Zasada działania pochodni jest bardzo prosta: knot musi być zanurzony w płynie i nasiąknąć nim. Pozwoli to mu palić się przez długi czas. Jeśli szukasz pochodni niedrogiej i łatwej w użytkowaniu postaw na model naftowy. Parafinowe pochodnie to natomiast te przystępne cenowo, a ponadto ekologiczne.

Wysoka jakość produktów Miloo Home

Pochodnie z naszego sklepu możesz stosować zarówno latem, jak i zimą. Dzięki temu, że modele bambusowe są trwałe i solidne, odporne są one na wilgoć, uszkodzenia i niesprzyjające warunki atmosferyczne. Ich ewentualne przechowywanie jest bardzo łatwe – możesz magazynować je w piwnicy lub garażu. W Miloo Home kupisz nie tylko pochodnie, ale także elementy uzupełniające do nich. Zamówienie w naszym sklepie możesz składać online przez cały tydzień. Wybrany produkt wysyłamy kurierem pod wskazany adres, aby dotarł do ciebie jak najszybciej. Jeśli marzysz, aby urządzić ogród niskim kosztem, ale z klasą, koniecznie zagustuj w naszych promocjach, gdzie na przykład oświetlenie ogrodowe kupisz z kilku procentowym rabatem.

Zobacz także: