Lustra do przedpokoju

  1. Special Price 1 011,50 zł Regular Price 1 190,00 zł
  2. Special Price 390,15 zł Regular Price 459,00 zł
  3. Special Price 3 115,00 zł Regular Price 4 450,00 zł
  4. Special Price 4 893,00 zł Regular Price 6 990,00 zł
  5. Special Price 1 194,00 zł Regular Price 1 990,00 zł
  6. Special Price 596,00 zł Regular Price 1 490,00 zł

Nowoczesne lustra do przedpokoju

Lustro to podstawowa dekoracja przedpokoju, a zarazem jego praktyczne wyposażenie. Bez szklanej tafli oprawionej w ramę trudno sobie wyobrazić aranżację korytarza. Zastanawiasz się, gdzie warto zamontować nowoczesne lustro? Świetnie wygląda powieszone tuż przy wejściu, nad komodą, obok szafy czy szafki na buty, a tuż przed wyjściem z domu, skontrolować swój wygląd, przeczesać włosy, poprawić makijaż, założyć czapkę czy dokładnie owinąć się szalikiem.

Nie można też zapominać, że nowoczesne lustra do przedpokoju to estetyczne dekoracje, które dodają wnętrzu elegancji i klimatu. Ich zadaniem często jest ukrywać mankamenty przestrzeni i podkreślać jej zalety, a także optyczne powiększanie przedpokoju. Jak więc widać, nowoczesne lustra mają w korytarzu wiele zadań. Warto więc temu elementowi wyposażenia dokładnie się przyjrzeć, a jego zakupowi poświęcić odpowiednią ilość czasu i uwagi.

Lustra nowoczesne i nie tylko

Lustro powinno znaleźć się w każdym przedpokoju bez względu na jego metraż. Rodzaj lustra warto jednak dopasować do posiadanej w mieszkaniu powierzchni, a także do wymarzonej aranżacji. Wygląd i kolorystyka szklanej tafli powinny korespondować ze stylem wnętrza, jaki panuje w Twoim domu.

Dlatego też w Miloo Home odnajdziesz lustra nadające charakteru każdej aranżacji. Do nowoczesnych korytarzy polecamy modele prostokątne i kwadratowe w minimalistycznych ramach, które często są niewidoczne gołym okiem.

Okrągłe lustra do przedpokoju typu słońca w metalowej oprawie pomalowanej złotą lub srebrną farbą z łatwością wpiszą się w klimat pomieszczeń glamour czy pałacowych.

Rama wykonana z trawy bambusowej, rattanu czy innego naturalnego materiału oddaje natomiast charakter wnętrz boho, etno, ekologicznych.

Nie zapominamy też o lustrach do przedpokoju w stylu skandynawskim czy rustykalnym. To, co je wyróżnia to drewniane, grube ramy.

W zależności od własnego gustu możesz postawić na te bogato dekorowane lub surowe w wyglądzie. Wysokie lustro w drewnianej ramie pozwala na stworzenie ciekawych, optycznie powiększających przedpokój koncepcji. Przeznaczone jest ono nie do wieszania na ścianie, ale do oparcia o nią. Na uwagę w Miloo Home zasługuje też kolekcja luster retor, vintage i art. deco. Pochwalić mogą się one bogato ozdobionymi ramami wykonanymi z metalu. Obok takich modeli postawić można meble stylizowane na lata 20, 30, 40 czy 50. XX wieku.

Duże lustro kontra małe lustro – które warto wybrać?

Wybór lustra nie może ograniczać się jedynie do jego designu. Równie ważne są wymiary. Nowoczesne lustro należy dopasować do wielkości przedpokoju oraz do ściany, na której ma zawisnąć.

Co do zasady im większe lustro, tym lepiej. Wysokie i szerokie cechować będzie funkcjonalność i praktyczność – będzie można się w nim przejrzeć i to w całości. Zbyt duża szklana tafla jednak może przynieść wiele problemów i to nie tylko tych związanych z jej czyszczeniem. Jeśli będzie ono zachodzić na drzwi lub meble, to zwiększa się ryzyko jego zbicia, lub uszkodzenia w czasie wychodzenia z mieszkania czy otwierania szafy, komody. Popularnym rozwiązaniem są lustra stojące, ale sprawdzą się jedynie w dużych przedpokojach.

Niekorzystnym rozwiązaniem jest z kolei zbyt małe lustro. To, którego wymiar jest niedostosowany do przedpokoju, zginie we wnętrzu i nie będzie się w żaden sposób wyróżniać. Co więcej, trudno będzie się w nim przejrzeć. Lustra do przedpokoju powinny być na tyle duże, aby były widoczne z każdej części pomieszczenia. Ze spokojem mogą zajmować całą ścianę, ale powinny być tak umieszczone, aby powiększały korytarz, odbijały światło, a nie były po prostu małymi ozdobami.

Lustro wiszące – niejedyne idealne

W przedpokoju zdecydowanie najpopularniejsze jest obecnie lustro wiszące. Dla wielu osób to doskonały wybór, jeśli przedpokój ma ograniczony metraż. Jego uzupełnieniem może być tradycyjne kwadratowe lustro np. w złotej ramie lub też szklana tafla w nowoczesnym wydaniu np. połączona z półką i haczykami pełniącymi rolę wieszaków.

Jednak warto pamiętać, że klasyczne lustro to jednak niejedyny rodzaj szklanej tafli, która sprawdzi się w tym wnętrzu. W naszym domu równie dobrze zaprezentuje się lustro stojące, które pozwoli na obejrzenie się od stóp do głów. Trzeba jednak pamiętać, że zajmie ono znaczną przestrzeń holu. Bez wątpienia lustra stojące perfekcyjnie uzupełnią aranżację przedpokoju, a także takich pomieszczeń, jak garderoba czy sypialnia z szafą. Bez względu na rodzaj szklanej tafli, jaki wybierzesz, zawsze w jej pobliżu warto ustawić stolik, szafkę, lub półkę na buty, pufę lub też ławkę ze schowkiem. Dzięki temu ubieranie butów stanie się znacznie bardziej komfortowe. Z kolei nad lustrem zawisnąć powinny natomiast kinkiety, które dodadzą światła temu obszarowi. W pobliżu warto umieścić także stojak na parasole oraz szafę lub haczyki na kurtki i inną odzież wierzchnią.

Już teraz przekonaj się jak zjawiskowe i ponadczasowe lustra nowoczesne i nie tylko możesz zakupić w naszym sklepie internetowym. Przekonaj się, że mogą być one nie tylko praktyczne, ale też mogą pełnić funkcję ozdobną. Proponowane przez nas lustra doskonale sprawdzą się również do innych pomieszczeń – do salonu, sypialni, na korytarz, ale też do łazienki czy nawet do pokoju młodzieżowego. Zatem nie czekaj i już teraz przejrzyj te i jeszcze inne dekoracje do domu, które odmienią każde wnętrze.

Zobacz także: