Stoły

Stoły

Stół to jeden z najważniejszych elementów wystroju domu czy mieszkania. Stół to integralna część jadalni czy salonu, element, który bez najmniejszych wątpliwości powinien być dostosowamy do stylu wnętrza. Stół to miejsce spotkań rodzinnych, spoiwo wspierające relacje z bliskimi i tym samym, często najważniejszy element domu. Miloo Home oferuje szeroką gamę różnorodnych stołów obiadowych, doskonałych do przestronnej jadalni.

Czytaj więcej.. 

Jaki stół wybrać

Stół jako element dominujący w kuchni czy jadalni, powinien być spójny ze stylistyką całego wnętrza. Jeśli jadalnia zachowana jest w jasnych kolorach, warto by stół też taki był. Ważne, by rozmiar stołu był dostosowany do przestrzeni, jaką dysponujemy. Jeśli przestrzeń do zagospodarowania jest duża, można wybrać stół z szerokim blatem. W przypadku małych przestrzeni, gdy stół nie powinien zabierać zbyt wiele miejsca, można sięgnąć po propozycję z opcją rozkładania. To rozwiązanie praktyczne i bardzo wygodne. Sam rozmiar stołu ma znaczenie, ale istotny jest także typ blatu. Czy stawiamy na klasyczne rozwiązanie, jakim jest prostokątny blat? A może decydujemy się na blat okrągły lub ten z możliwością rozkładania? W ofercie znajdują się także stoły z kwadratowym blatem, który doskonale wkomponuje się w rustykalne wnętrza.

Jaki materiał stołu wybrać

Najczęściej wybierane są naturalne stoły drewniane, które są stabilne, bardzo odporne na uszkodzenia mechaniczne, a przy tym niezwykle gustowne. Drewno, jakie może dominować w przypadku stołu jadalnianego to akacja, mango, dąb, sosna, olcha lub jodła. W ofercie Miloo Home znajdują się także stoły ze szklanym, transparentnym blatem, stoły metalowe oraz stoły z wytrzymałego tworzywa. Materiał stołu to także nóżki, które odgrywają znaczącą rolę. Wśród najczęściej proponowanych wykończeń nóżek do stołu, wskazuje się nóżki metalowe i drewniane. Można wybrać stół ze statycznymi nóżkami lub tymi z możliwością regulacji wysokości, by dostosować stół do wysokości krzeseł.

Desc

Produkty 1-30 z 31

na stronę
  1. Stół jadalniany Class 200x100x75cm
    Cena promocyjna Cena brutto: 2 975 zł Regular Price 5 950 zł
    Stół jadalniany Class 200x100x75cm Quickview
Desc

Produkty 1-30 z 31

na stronę
To Top