Choinki

Pokaż: 36

Zobacz jako Grid Lista

Produkty 9

Pokaż: 36

Zobacz jako Grid Lista

Produkty 9

Strojne i wyjątkowe choinki to podstawowe dekoracje bożonarodzeniowe. Mniejsze lub większe dekorują nasze mieszkania, domy i ogrody. Od kilku sezonów wielu polskich domach goszczą żywe drzewka bożonarodzeniowe, jednak nie zawsze postawienie naturalnej choinki jest możliwe. Rozwiązaniem jest wtedy choinka sztuczna. Choinek ze sztucznym włosiem nie należy się obawiać. Współczesna choinka sztuczna wygląda jak żywa. Dzięki temu pięknie prezentuje się w każdym wnętrzu. Ma ona równie wiele innych zalet poza estetyką. W Miloo Home znajdziesz sztuczne drzewka bożonarodzeniowe najwyższej jakości. Mogą one pochwalić się giętkimi i gęstymi gałęziami oraz głębokimi kolorami. Dzięki temu trudno odróżnić je od tych naturalnych. Choinki sztuczne jak żywe dostępne są w różnych rozmiarach. Drzewko świąteczne dostępne jest w wymiarach od 80, do nawet 220 centymetrów.

Sztuczne choinki jak żywe

Choinka sztuczna imituje przede wszystkim drzewka sosnowe i świerkowe. Mimo że choinki wykonane są z różnych materiałów, to najczęściej spotykamy te z PCW i polietylenu. Materiały te do złudzenia przypominają prawdziwe sosnowe i jodłowe drzewka, dzięki czemu sztuczne choinki można pomylić z tymi z naturalnymi igłami. Choinki sztuczne doskonale sprawdzają się w mieszkaniach w blokach, a także w domach, gdzie ozdoby świąteczne narażone są na uszkodzenia np. przez małe dzieci czy zwierzęta. Stabilna konstrukcja i mocne gałązki to jednak niejedyne zalety sztucznych choinek. Kolejne to szeroki wybór w zakresie wymiarów. Dostępne w ofercie Miloo Home drzewka świąteczne to zarówno te małe, jak i te sięgające pod sufit. Jeśli marzysz o pięknej i reprezentacyjnej choince, wybierz tą o wysokości co najmniej 180 cm, jeśli wolisz dyskretniejsze dekoracje, idealne będą dla Ciebie choinki sztuczne 100-150cm.

Zalety sztucznych choinek

Sztuczna choinka to wygodne i praktyczne rozwiązanie. Nie wymaga ona podlewania, nie gubi igieł, nie schnie, nie trzeba wokół niej odkurzać czy zmiatać. Plusem sztucznego świątecznego drzewka jest też to, że powieszone na nim ozdoby nie ześlizgują się, a przez to praktycznie nie ma ryzyka, że ulubiona bombka po babci się stłucze.

Nie bez znaczenia jest również to, że zakup choinek sztucznych jest o wiele prostszy niż żywego drzewka. W Miloo Home zamówisz je bez wychodzenia z domu, siedząc wygodnie w fotelu. Drzewko, nawet to największe dostarczymy Ci prosto pod drzwi mieszkania i to jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia. Dzięki temu oszczędzisz czas potrzebny na poszukiwania drzewka i organizacje transportu i będziesz mógł go poświęcić bliskim. Posiadając sztuczną choinkę, nie trzeba się też martwić o to, że na kolejne Boże Narodzenie będzie trzeba kupić kolejne drzewko. Producenci zazwyczaj udzielają na choinki ze sztucznym włosiem kilka lat gwarancji, dzięki temu mogą one służyć przez wiele sezonów. Dzięki temu, że pokryte są ognioodporną substancją i zabezpieczającym lakierem nie blakną, nie tracą igieł i są 100% bezpieczne.

Choinka sztuczna w wielu odsłonach Choinka sztuczna może wyglądać tak pięknie jak ta żywa. Dekorować można ją dowolnie, sięgając po dekoracje świąteczne od Miloo Home. Na sztucznych igłach pięknie będą się prezentować zarówno bombki, jak i łańcuchy, lampki czy zawieszki. Zielona sztuczna choinka będzie idealnie współgrać z czerwonymi lub złotymi bombkami. Jeśli wolisz oryginalniejsze drzewko, postaw na choinkę oszronioną. Ubrać możesz ją w granatowe bombki i ozdoby świąteczne. W modzie są również choinki sztuczne białe lub srebrne. Do nich pasują ozdoby w ciemniejszych odcieniach.