Figurki świąteczne

Pokaż: 36

Zobacz jako Grid Lista

Produkty 18

Pokaż: 36

Zobacz jako Grid Lista

Produkty 18

Dekoracji na Boże Narodzenie nie brakuje. Tymi podstawowymi i zawsze modnymi są bombki, choinki czy też bożonarodzeniowe wieńce i wianki. Przygotowując dom na święta Bożego Narodzenia, warto jednak sięgnąć nie tylko po te oczywiste i wszystkim znane ozdoby. Ciekawym pomysłem na udekorowanie wnętrza są figurki świąteczne. Przez wiele osób traktowane są one jako ponadczasowa i zawsze modna ozdoba świąteczna. Figurki bożonarodzeniowe to te w kształcie reniferów, aniołków, choinek oprószonych śniegiem, przedstawiają też mikołaje świąteczne. Bez względu na swój kształt zawsze dodają baśniowego uroku każdemu wnętrzu. Zachwycające pomysłowością i kreatywnością, figurki bożonarodzeniowe odnajdą się zarówno w reprezentacyjnych pokojach dziennych, jak i wprowadzą magię do pokoju dziecka czy do sypialni.

Symbole świąt

Są takie postacie, które od razu kojarzą się nam z Bożym Narodzeniem. Mikołaj, Dziadek do Orzechów, Aniołek czy skrzat to symbole radosnego, zimowego świętowania. Nic więc dziwnego, że najpopularniejsze figurki świąteczne przybierają ich postacie. Jednak to nie wszystkie propozycje figurek, jakie odnaleźć można w świątecznej ofercie Miloo Home. Dużym zainteresowaniem cieszą się eleganckie posążki w kształcie jeleni, reniferów czy kamieniczek. Występować mogą solo lub w towarzystwie innych ozdób świątecznych. Nasze figurki uzupełnią bożonarodzeniowe stroiki czy innego typu dekoracje. 

Warto podkreślić, że figurka może być nie tylko statyczną ozdobą na święta. Coraz częściej można spotkać te świecące, grające, w formie pozytywki czy figurki – kamieniczki będące świecznikami. Dodatkowe funkcje, jakie może mieć figurka, sprawiają, że jeszcze bardziej uatrakcyjni ona dekoracje domu na święta. 

Piękne aranżacje – podpowiadamy, jak wykorzystać figurki świąteczne

Boże Narodzenie to święta hołdujące tradycji. Odniesień do niej nie może zabraknąć i w dekoracjach, którymi ozdabiamy nasze domy i mieszkania. Szukając połączenia ponadczasowości i nowoczesności w ozdobach świątecznych warto postawić właśnie na figurki świąteczne. Przedstawiają one najpopularniejsze symbole świąt, a jednocześnie odwołują się do minimalistycznego designu w nowoczesnej formie. Klasyczne wzory zawsze pięknie wyglądają, dlatego bardzo łatwo jest je wykorzystać w aranżacji. Można postawić ją solo na gzymsie kominka. Ustawić na etażerce obok wazonu z pachnącym igliwiem świerkowym lub sosnowym, wyeksponować w otwartej półce w kredensie razem z pięknymi świecami zapachowymi. Osobom, które obawiają się, czy posążek będzie dobrze prezentował się we wnętrzu, polecamy postawienie na znane i ponadczasowe wzory takie jak sarny, jelenie, renifery, choinki czy kamieniczki utrzymane w zimowym klimacie. Tym, którzy poszukują bardziej wyrazistych dekoracji rekomendujemy natomiast figurki Dziadka do Orzechów, łabędzia, białej sowy, pingwina, świąteczne mikołaje. Bez względu, na jakie ozdoby postawisz, możesz być pewien, że z ich pomocą stworzyć piękne i oryginalne aranżacje bożonarodzeniowe, dopracowane w każdym szczególe.

Figurka świąteczna do skarpety

Figurek świątecznych nie może zabraknąć w dekoracji domu, ale też w pudełkach z gwiazdkowych prezentem. Większe gabarytowo figurki świąteczne mogą natomiast stanowić pełnoprawny prezent. Estetyczne i wysokiej jakości renifery – figurki czy jelenie – figurki z metalu czy drewna co roku można znaleźć w ofercie Miloo Home na Boże Narodzenie. Mikołaje, zimowe sówki czy koniki na biegunach w mniejszych rozmiarach będą natomiast świetnym gadżetem uatrakcyjniającym prezent świąteczny zarówno dla dziecka, jak i dla dorosłego. Bożonarodzeniowy wystrój mieszkania wcale nie musi ograniczać się do choinki przystrojonej bombkami czy wieńca z szyszek na drzwiach mieszkania. Dekorując dom na święta, warto zadbać nawet o najmniejszy detal, tworząc tym samym wyjątkowy nastrój. Magiczna atmosfera do domowych wnętrz przybędzie wraz ze zróżnicowanymi dekoracjami. W Miloo Home oprócz coraz popularniejszych figurek na Boże Narodzenie znajdziesz też takie ozdoby jak gałązki dekoracyjne, zawieszki czy wieńce świąteczne. Wszystkie je możesz ze sobą łączyć, a także upłynniać o wszystkie dobrze znane ozdoby takie jak choinki czy bombki.