Zestawy bombek

Kolekcje świąteczne Miloo Home to miks tradycji i nowoczesności. Uzupełniają stylowe, a jednocześnie nietypowe aranżacje świąteczne. Zestawy szklanych bombek charakteryzują się niepowtarzalnym wzornictwem oraz wysoką jakością wykonania. Ręcznie zdobione, dostępne w szerokiej palecie kolorów będą doskonałym rozwiązaniem na prezent.

Manufaktura, z którą współpracujemy od ponad 35 lat specjalizuje się w produkcji szklanych, tradycyjnie dmuchanych bombek. Są one ręcznie malowane i dekorowane przez dekoratorki, których wprawne oko i ręce gwarantują niepowtarzalne dzieła sztuki. Wyspecjalizowani dmuchacze z wieloletnim doświadczeniem po odpowiednim podgrzaniu szkła tworzą klasyczne, mniejsze i większe formy, które nas zachwycają.

Bombki ręcznie robione to bombki, które w całości powstają w Polskiej fabryce. Ich historia zaczyna się od szklanej rurki, z której po odpowiednim podgrzaniu szkła, dmuchacze tworzą klasyczne, mniejsze i większe formy kuliste. Lata doświadczeń, pasji i pełnego zaangażowania pozwalają na oferowanie tradycyjnych oraz tych bardziej unikatowych wzorów, które nas olśniewają. Nasze zestawy bombek stanowią najwyższą jakość  i wykończenie w  dobrym guście.

Na szczególną uwagę zasługują zestawy bombek Miloo Home by Paprocki&Brzozowski, które powstały w ramach współpracy z duetem projektantów