Wieńce

  1. Cena promocyjna 136,50 zł Normalna cena 195,00 zł
  2. Cena promocyjna 203,00 zł Normalna cena 290,00 zł
  3. Cena promocyjna 147,00 zł Normalna cena 210,00 zł
  4. Cena promocyjna 213,50 zł Normalna cena 305,00 zł
  5. Cena promocyjna 335,20 zł Normalna cena 419,00 zł
  6. Cena promocyjna 136,50 zł Normalna cena 195,00 zł
  7. Cena promocyjna 156,00 zł Normalna cena 195,00 zł
  8. Cena promocyjna 29,70 zł Normalna cena 99,00 zł
  9. Cena promocyjna 367,20 zł Normalna cena 459,00 zł
  10. Cena promocyjna 449,50 zł Normalna cena 899,00 zł

Piękne dekoracje na Boże Narodzenie nie są chwilową modą czy trendem XXI wieku. Ozdoby takie jak bombki czy wianki wykorzystywane były do dekorowania domów już w XIX wieku. Miały podkreślić wyjątkowość świąt bożego narodzenia i cieszyć oko zarówno domowników, jak i gości. To, dlatego ozdoby na Boże Narodzenie pojawiają się nie tylko we wnętrzu domu, ale i na zewnątrz. Takie dekoracje jak wieniec bożonarodzeniowy mają pokazać, że w domu rozpoczęło się już radosne świętowanie.

Świąteczny wieniec na drzwi, to dekoracja pochodząca z dalekiej północy. Moda na wieniec świąteczny przyszła do Polski stosunkowo niedawno. Na drzwiach wianki zaczęliśmy wieszać, inspirując się stylem skandynawskim. Tam ekskluzywny wieniec bożonarodzeniowy powstaje przede wszystkim z gałązek świerku i jodły. Dekorowany jest szyszkami, owocami dzikiej róży, bombkami, wstążkami. W Boże Narodzenie Skandynawowie wieszają na swoich drzwiach wieniec w kolorze czerwieni i ciemnej zieleni, a także brązu. Jest on symbolem jedności.

Wianek na Boże Narodzenie

Dekorowanie domu na Boże Narodzenie warto rozpocząć już od wejścia. Dzięki temu świąteczny klimat zarówno goście, jak i domownicy poczują już od progu. Jedną z najpiękniejszych dekoracji bożonarodzeniowych na drzwi jest wieniec świąteczny. Warto jednak zaznaczyć, że wianek świąteczny ozdobi nie tylko wejście, ale także każde inne miejsce w domu. Możesz go powiesić nad kominkiem czy nad kanapą, położyć na stole lub komodzie. Zawsze będzie się pięknie prezentował i zachwycał każdego, kto na niego spojrzy.

Wieńce na drzwi bożonarodzeniowe

Wieńce bożonarodzeniowe nie jedno mają oblicze. Najpopularniejszy i najczęściej wybierany jest oczywiście wianek świąteczny zielony ze sztucznych gałęzi sosny lub świerku. Na drzwiach można powiesić go w naturalnej formie, czyli bez żadnych ozdób. Coraz częściej jednak spotkamy się z tym, że wieniec bożonarodzeniowy na drzwi jest pięknie przystrojony. Jego ozdobę mogą stanowić zarówno szyszki, jak i suszone owoce, materiałowe wstążki czy bombki i świecidełka. Warto jednak zaznaczyć, że okrągły zielony wianek bożonarodzeniowy to nie jedyna opcja na udekorowanie drzwi wejściowych. Popularne są również wianki wykonane z szyszek, puchatego materiału czy piór. Nowoczesny wianek bożonarodzeniowy może być również wykonany z metalu czy materiałów recyklingowych. Bez względu na materiał stworzenia wieńca, prezentuje się on niezwykle oryginalnie i elegancko.

Wianek DIY na Boże Narodzenie

Wiele osób decyduje się na samodzielne zrobienie bożonarodzeniowego wieńca. Instrukcje DIY, jak stworzyć wieniec świąteczny bez trudu można odnaleźć w Internecie. Do stworzenia wieńca w najprostszej formie potrzebne są zielone gałęzie i metalowa obręcz, a także szary sznurek. Co jednak zrobić, jeśli nie posiada się zdolności manualnych?  Wystarczy odwiedzić Miloo Home. Z nami każde Boże Narodzenie będzie tym wyjątkowym. W naszej ofercie nie brakuje pięknych dekoracji na święta, takich jak wianki i stroiki. Wprowadzają one świąteczny klimat do mieszkania czy biura.

Moda na wieniec świąteczny sprawiła, że w sklepach zaczęło pojawiać się coraz więcej dekoracji tego typu. Wieniec na Boże Narodzenie może przyjąć różne kształty, kolory, wielkości. Miloo Home proponuje zarówno wianek na stół, jak i ten do powieszenia na zewnątrz. Piękne i reprezentacyjne stanowią nie tylko pomysł na dekoracje domu, ale także mogą być podarowane w prezencie gwiazdkowym.