Zestawy bombek by Paprocki & Brzozowski

Zestawy bombek - Project Miloo Home by Paprocki&Brzozowski

Kolekcje świąteczne Miloo Home charakteryzują się niepowtarzalnym wzornictwem oraz wysoką jakością wykonania. Ręcznie zdobione zestawy szklanych bombek Miloo Home przy współpracy z duetem projektantów Paprocki&Brzozowski  będą doskonałym rozwiązaniem na prezent.

Manufaktura, z którą współpracujemy od ponad 35 lat specjalizuje się w produkcji szklanych, tradycyjnie dmuchanych bombek. Są one ręcznie malowane i dekorowane przez dekoratorki, których wprawne oko i ręce gwarantują niepowtarzalne dzieła sztuki. Wyspecjalizowani dmuchacze z wieloletnim doświadczeniem po odpowiednim podgrzaniu szkła tworzą klasyczne, mniejsze i większe formy, które nas zachwycają.

Bombki ręcznie robione to bombki, które w całości powstają w Polskiej fabryce. Lata doświadczeń, pasji i pełnego zaangażowania pozwalają na oferowanie unikatowych wzorów, które nas olśniewają. Nasze zestawy bombek stanowią najwyższą jakość i wykończenie w dobrym guście.

Na szczególną uwagę zasługują zestawy bombek Miloo Home by Paprocki&Brzozowski, które powstały w ramach współpracy z duetem projektantów