Drzewka świąteczne

Pokaż: 36

Zobacz jako Grid Lista

Produkty 4

Pokaż: 36

Zobacz jako Grid Lista

Produkty 4

Nic tak nie zmienia charakteru wnętrza jak oświetlenie. Światło w pomieszczeniu tworzy nastrój, dodaje magii i uroku. Ciemne i przyciemnione wprowadza przytulny klimat, kolorowe wprawia w dobry nastrój i wywołuje na twarzy uśmiech. Światło to też jedna z najlepszych bożonarodzeniowych dekoracji. Pachnące świece, lampki choinkowe, nowoczesne drzewka ledowe to dekoracje, obok których nie można przejść obojętnie.

Drzewko świąteczne – must have każdego Bożego Narodzenia

Drzewko świąteczne to najbardziej rozpoznawalna bożonarodzeniowa dekoracja. Zazwyczaj przybiera ono formę zielonej choinki, którą dekorujemy bombkami, lampkami, cukierkami, piernikami czy suszonymi owocami. Współcześnie jednak drzewko świąteczne może mieć zupełnie inny charakter. Jeśli szukasz pomysłu na nietuzinkową choinkę, poznaj drzewko ledowe czy Boże drzewko.

Świecące drzewko na Boże Narodzenie

Miłośnicy technologicznych nowinek i niestandardowych rozwiązań w okresie Bożego Narodzenia mogą sięgnąć po nieoczywiste dekoracje takie jak np. drzewko LED. Swoim wyglądem przypomina ono zwykłą choinkę, może też naśladować niewielkie krzewy lub kwiaty doniczkowe. Popularne są też drzewka LED w postaci gałązek, wykonanych z lekko giętego materiału, do którego przymocowane są lampki ledowe. Duże drzewka LED stanowią ciekawą alternatywnę dla tradycyjnej choinki. Są energooszczędne, ekologiczne i zachwycają jasnymi, często wielokolorowymi światełkami. W Miloo Home dostępne są też niewielkie choinki świecące LED, które świetnie sprawdzają się jako gadżet uzupełniający wystrój domu na Boże Narodzenie. Drzewko z lampkami LED najlepiej prezentuje się ustawione na kominku czy komodzie. Można je zatem wykorzystać do udekorowania tarasu, balkonu czy ogrodu.

Zobacz również https://www.miloohome.pl/christmas/handcrafted.html

Świąteczne drzewko LED nie jedno ma imię

Coraz częściej w świątecznych dekoracjach cenimy oryginalność i niesztampowość. Oczekiwania te spełniają boże drzewka LED. Do ich zakupu zachęca piękny wygląd, a także różnorodność modeli. Boże drzewka dostępne są w różnej wielkości – od tych najmniejszych, które mogą służyć przez cały rok jako lampka nocna, po te wielkogabarytowe, które przypominają tradycyjną choinkę. Popularne są też gałązki z kwiatami lub bez nich, które można włożyć do wazonów lub donic.

Jak udekorować drzewko świecące?

Drzewko świąteczne LED samo w sobie jest piękną dekoracją. Nie wymaga więc wieszania na nim dodatkowych ozdób. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby drzewko świecące ozdobić bombkami, suszonymi owocami, piernikami, cukierkami czy ręcznie zrobionymi dekoracjami. Dobrze prezentować będzie się też w towarzystwie łańcuchów. Kolor dekoracji może być dowolny, warto jednak postawić na najbardziej charakterystyczne kolory Bożego Narodzenia: czerwień, granat, złoto, srebro i ciemną zieleń. Ledowe dekoracje w formie świątecznych drzewek to oryginalna ozdoba dla każdej przestrzeni. Wprowadza do wnętrz wyjątkowy klimat i magię. Sprawdza się zarówno w aranżacjach nowoczesnych, jak i tradycyjnych. Świecące drzewka doskonale pasują też do stylu skandynawskiego. W Miloo Home choinki LED zamówić możesz bez wychodzenia z domu. Zapewnimy dostawę wprost pod drzwi i to jeszcze przed Bożym Narodzeniem.